+48 660 718 435

Automatyczne drzwi kurnika,czujnik zmierzchu HIT

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Cena: 720,00 zł

Zasuwa do kurnika sterowana automatycznie

Każdy hodowca doskonale wie jak ważne jest aby jego kury przed zmrokiem wróciły do kurnika gdzie znajdują schronienie przed niebezpieczeństwami i drapieżnikami a rano mogły znów wyjść na wybieg. Aby oszczędzić sobie tak cennego czasu i zapomnieć o obowiązku otwierania i zamykania kurnika a swoim kurom zafundować odrobinę luksusu ten produkt jest do tego stworzony.

Drzwi przesuwne przeznaczone są do zamykania otworu w ścianie budynku, tak aby drób nie mógł wyjść i zarazem nie dostały się do wewnątrz niebezpieczne zwierzęta. Drzwi składają się z dwóch bocznych szyn prowadzących i płyty.Zasuwę nakłada się na istniejący otwór dlatego nie powinien on przekraczać maksymalnych wymiarów określonych w instrukcji.

Urządzenie może pracować w kilku trybach:

Ręcznie za pomocą przycisków na obudowie sterownika

Automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą zegara sterującego-Można wprowadzić czas otwierania i zamykania dla dni roboczych (poniedziałek – piątek) oraz weekendów (sobota + niedziela).

Za pomocą czujnika światła.Aby otwieranie i zamykanie uzależnić od oświetlenia otoczenia, do urządzenia należy podłączyć dostarczony czujnik światła i umieścić go we właściwym miejscu. Należy zwrócić uwagę na to, by czujnik mógł dobrze rejestrować światło dzienne. Należy wykluczyć oddziaływanie innych źródeł światła na czujnik (np. sztuczne oświetlenie drogi czy światło z okien domu). Nie umieszczać czujnika przy drodze, gdzie mogłoby na niego oddziaływać światła przejeżdżających pojazdów. Należy pamiętać, że czujnik światła reaguje na zmianę oświetlenia dopiero po ok. minucie. Dzięki temu błyskawice nie powodują niezamierzonego otwarcia drzwi.

Uwaga!!!

Jeśli zasuwa napotka na opór zwierzęcia podczas zamykania, proces zostanie zatrzymany, a następnie rozpocznie się ponownie dopiero po usunięciu zwierzęcia. Urządzenie wyłącza się automatycznie w przypadku przeciążenia silnika

Film podglądowy prezentujący działanie:https://vimeo.com/246061165

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie: